SAULĖS KONTROLĖS STIKLŲ PLĖVELĖS

SAULĖS KONTROLĖS STIKLŲ PLĖVELĖS ( APSAUGANČIOS NUO SAULĖS )

 

Atidžiai pritaikius bet kokio tipo stiklui, saulės kontrolės plėvelės užtikrina efektyvią šilumos izoliaciją žiemą ir suteikia daug kitų svarbių privalumų vasaros mėnesiais:

–  gerokai sumažintas saulės šilumos kiekis (atspindint iki 98% infraraudonųjų spindulių);

–  saulės akinimo kontrolė (atspindžio sumažinimas 99%);

–  žymiai sumažintos oro kondicionavimo išlaidos;

–  visiškas UV saulės spindulių absorbavimas.

Saulės kontrolės plėvelės padeda pagerinti bendrą efektyvumo lygį ir gali padėti sumažinti arba net panaikinti oro kondicionavimo poreikį.

VIDINĖS
VEIDRODINĖS

SOLAR SCREEN® langų vidinių veidrodinių plėvelių asortimentas sėkmingai sujungia efektyvų ir stilingą dizainą, siūlantĮ elegantišką ir estetinį sprendimą dengiant bet kokį didelį stiklo plotą.

VIDINĖS
SPALVOTOS

SOLAR SCREEN® tamsintų langų vidinių plėvelių spalvų asortimentas pagerina bet kokio pastato išvaizdą, sukuriant išskirtinę ir sodrią išorinę estetiką.

VIDINĖS
NEUTRALIOS

SOLAR SCREEN® langų vidinių neutralių plastikinių plėvelių asortimentas siūlo diskretų ir elegantišką estetinį sprendimą bet kokiam stiklo plotui.

IŠORINĖS
VEIDRODINĖS

SOLAR SCREEN® langų vidinių neutralių plastikinių plėvelių asortimentas siūlo diskretų ir elegantišką estetinį sprendimą bet kokiam stiklo plotui.

IŠORINĖS
SPALVOTOS

SOLAR SCREEN® tamsintų langų išorinių plėvelių spalvų asortimentas pagerina bet kokio pastato išvaizdą, sukuriant išskirtinę ir sodrią išorinę estetiką.

IŠORINĖS
NEUTRALIOS

SOLAR SCREEN® langų išorinių neutralių plėvelių asortimentas sujungia efektyvų ir diskretų dizainą, siūlanti elegantišką ir estetinį sprendimą dengiant bet kokį didelį stiklo plotą.

IŠORINĖS
SPECIALIOS

SOLAR SCREEN® langų išorinių specialių plėvelių asortimentas yra optimaliausias sprendimas jūsų sunkiausiam projektui, pristatant aukštą efektyvumą ir plėvelės skaidrumą.

TERMALINĖ
IZOLIACIJA

Šiandien energijos taupymas, izoliacija ir CO2 išmetimo mažinimas yra svarbesni nei bet kada. Šie klausimai yra visų šalių darbotvarkėje.

DAUGIASLUOKSNĖS
SPEKTRINIO
SELEKTYVINIO
VEIKIMO PLĖVELĖS

SOLAR SCREEN daugiasluoksnės plėvelės yra labiausiai techniškai pažengusios. Šios plėvelės buvo suprojektuotos siekiant užtikrinti selektyvų poveikį saulės spektrui. 

POLIKARBONATINĖS

SOLAR SCREEN® sukūrė plėvelių asortimentą, kurios gali būti montuojamos ant tokių sintetinių medžiagų, kaip polikarbonatas arba organinis stiklas. 
Plėvelės suteikia medžiagoms tokias savybes, kaip: apsauga nuo saulės šilumos, apsauga nuo UV spindulių, apsauga nuo įbrėžimų, saulės atspindžių sumažinimas, privatumas.

ANTI – UV

Daugybė spalvotų daiktų yra įtakojami tiesioginių saulės spindulių (arba mėnulio atspindžių), sudarančių matomą UV ir infraraudonųjų spindulių spektrą, dėl ko su laiku blunka ir praranda spalvą. Mūsų Anti-UV plėvelės, atsargiai priklijuotos ant jūsų langų filtruos žalingus UV spindulius ir taip pat infraraudonuosius spindulius bei matomą spektrą.

SOLAR VARNISH

SOLAR VARNISH yra efektyvus sprendimas paviršiams, kuriuos įtakoja šviesa ir šiluma. Lakas gali būti naudojamas visiems stiklo ir sintetinių medžiagų paviršiams: stoglangiai, stiklo blokeliai, briaunotas plastikas, polikarbonatai …