POLIKARBONATINĖS STIKLŲ PLĖVELĖS

SOLAR SCREEN® sukūrė plėvelių asortimentą, kurios gali būti montuojamos ant tokių sintetinių medžiagų, kaip polikarbonatas arba organinis stiklas. 
Plėvelės suteikia medžiagoms tokias savybes, kaip: apsauga nuo saulės šilumos, apsauga nuo UV spindulių, apsauga nuo įbrėžimų, saulės atspindžių sumažinimas, privatumas.

ARTIKA – X

Artika – X tai lipni atspindinti plėvelė, specialiai sukurta apsaugoti nuo saulės spindulių, ribojant gaunamą saulės šilumos ir saulės atspindžių kiekį ir mažinant tokių sintetinių medžiagų, kaip polikarbonatas ir kitos išblukimą.

PARSISIŲSKITE VISĄ PILNĄ INFORMACIJĄ PDF FORMATU ČIA

MASTER 80 XC

Master 80 XC tai lipni atspindinti plėvelė, specialiai sukurta apsaugoti nuo saulės spindulių, ribojant gaunamą saulės šilumos ir saulės atspindžių kiekį ir mažinant tokių sintetinių medžiagų, kaip polikarbonatas ir kitos išblukimą.

PARSISIŲSKITE VISĄ PILNĄ INFORMACIJĄ PDF FORMATU ČIA

METALUX PLUS

Metalux Plus – tai lipni atspindinti plėvelė, specialiai sukurta apsaugoti nuo saulės spindulių, ribojant gaunamą saulės šilumos ir saulės atspindžių kiekį ir mažinant tokių sintetinių medžiagų, kaip polikarbonatas ir kitos išblukimą.

PARSISIŲSKITE VISĄ PILNĄ INFORMACIJĄ PDF FORMATU ČIA