KAS MES ESAME ?

Bendrovė „Aubrėtė“ įkurta 1995metais, atlieka langų tonavimo, stiklo pertvarų dekoravimo, interjero (sienų, baldų) atnaujinimo darbus. Bendrovė „Aubrėtė“ yra pilno aptarnavimo įmonė, apjungianti plačią Solar Screen®  langų plėvelių  ir Coverstyl‘® interjero plėvelių gamą  su profesionaliu instaliavimu ir kūrybiškais sprendimais įmonėms.

Nuo 2018 m. esame Solar Screen® kompanijos „Premium“ partneris. Solar Screen® – Europos lyderis langų ir interjero plėvelių srityje.

Bendrovė „AUBRĖTĖ” – įmonė, teikianti stiklų ir interjero dekoro sprendimus didiesiems globalios rinkos dalyviams: verslo centrams, viešbučiams, tinkliniams restoranams bei kitiems mažmeninės prekybos ir paslaugų subjektams. Mūsų klientai reikalauja išskirtinai individualių interjero ir funkcinių sprendimų, todėl visada didžiausią dėmesį skiriame savo produktų, idėjų originalumui ir nepriekaištingam jų išpildymui iki smulkiausių detalių.

Mes dirbame ir konsultuojamės su pirmaujančiais šalies architektais, interjero dizaineriais, generaliniais rangovais ir nekilnojamojo turto valdytojais, kuriant  kvapą gniaužiančias erdves, sprendžiant problemas, susijusias su saulės  energija , panaudodami  savo profesionalų servisą ir tam skirtas plėveles.

Mūsų misija yra suteikti geriausius produktus, kuriuos turi pasiūlyti pramonė, kad mūsų klientų aplinka būtų gražesnė, patogesnė ir ekologiškesnė. Įprastą  stiklą  ar interjerą  galime papildyti  unikaliomis individualizuotomis savybėmis, kad estetiškai pakeistume  ir pagerintume darbuotojų .darbo aplinką.

 

Žiūrėkite mūsų darbus https: //www.aubrete.lt/galerija/

Sekite naujienas per  socialinius tinklus:

Facebook: https://www.facebook.com/aubrete/

Instagram: https://www.instagram.com/aubrete.lt/

Pinterest:  https://www.pinterest.com/aubrt6309/