INFORMACIJA

KAS MES ESAME

 

Bendrovė „Aubrėtė“ įkurta 1995 metais, atlieka langų tonavimo, stiklo pertvarų dekoravimo, interjero (sienų, baldų) atnaujinimo darbus. Bendrovė „Aubrėtė“ yra pilno aptarnavimo įmonė, apjungianti plačią Solar Screen®  langų plėvelių  ir Coverstyl‘® interjero plėvelių gamą  su profesionaliu instaliavimu ir kūrybiškais sprendimais įmonėms.

Nuo 2018 m. esame Solar Screen® kompanijos „Premium“ partneris. Solar Screen® – Europos lyderis langų ir interjero plėvelių srityje.

Bendrovė „AUBRĖTĖ” – įmonė, teikianti stiklų ir interjero dekoro sprendimus didiesiems globalios rinkos dalyviams: verslo centrams, viešbučiams, tinkliniams restoranams bei kitiems mažmeninės prekybos ir paslaugų subjektams. Mūsų klientai reikalauja išskirtinai individualių interjero ir funkcinių sprendimų, todėl visada didžiausią dėmesį skiriame savo produktų, idėjų originalumui ir nepriekaištingam jų išpildymui iki smulkiausių detalių.

Mes dirbame ir konsultuojamės su pirmaujančiais šalies architektais, interjero dizaineriais, generaliniais rangovais ir nekilnojamojo turto valdytojais, kuriant  kvapą gniaužiančias erdves, sprendžiant problemas, susijusias su saulės  energija , panaudodami  savo profesionalų servisą ir tam skirtas plėveles.

Mūsų misija yra suteikti geriausius produktus, kuriuos turi pasiūlyti pramonė, kad mūsų klientų aplinka būtų gražesnė, patogesnė ir ekologiškesnė. Įprastą  stiklą  ar interjerą  galime papildyti  unikaliomis individualizuotomis savybėmis, kad estetiškai pakeistume  ir pagerintume darbuotojų darbo aplinką.

 

Žiūrėkite mūsų darbus:  https: //aubrete.lt/galerija/

Sekite naujienas per  socialinius tinklus:

Facebook: https://www.facebook.com/aubrete/

Instagram: https://www.instagram.com/aubrete.lt/

Pinterest:  https://www.pinterest.com/aubrt6309/

KĄ MES DAROME

 

Mes tiekiame plėveles stiklams, sienoms, durims  ir kietiems baldams.

Mūsų paslaugos apima šių plėvelių instaliavimą:

  • Saulę kontroliuojančios plėvelės SOLAR SCREEN®
  • Dekoratyvinės plėvelės SOLAR SCREEN®
  • Apsaugančios plėvelės SOLAR SCREEN®
  • Spaudos plėvelės SOLAR SCREEN®
  • Interjero plėvelės COVERSTYL’®

Esant originalaus privatumo ar dekoratyvumo poreikiui , mes turime sprendimą – individualiai  pagal dizainerių ar architektų  projektus sukurtą dekoratyvinę stiklo plėvelę. Šios  dekoratyvinės stiklo plėvelės privalumas yra tai, kad jūs galite sukurti savo stilių , panaudoti visas  įmanomas spalvas, atskleisti kuo daugiau ar mažiau erdvės, kaip norite.

Architektai ir dizaineriai neužtenka tik tradicinių  dekoratyvinių plėvelių  naudojimo; dabar jie gali naudoti mūsų pagamintas individualaus dizaino plėveles, priderintas prie esamo ar sukurto  interjero.

Mes greitai ir lengvai atliekame savo paslaugas ir suteikiame profesionalią pagalbą.