PRIEŽIŪRA

STIKLŲ PRIEŽIŪRA SU PLĖVELE 

 

SOLAR SCREEN langų plėvelės (nuo saulės, dūžio, anti-uv ir  dizaino), dėka savo savybių padeda apsaugoti jus ir jūsų turtą. Žemiau aprašyta valymo ir priežiūros instrukcija  visoms  SOLAR SCREEN langų plėvelėms. Padėkite šią instrukciją ten, kur darbuotojai ir /ar priežiūros personalas galės susipažinti  ir ja vadovautis , nes šių taisyklių nesilaikymas neatšaukiamai panaikins jūsų garantiją.

  • NEPLAUKITE IR NEVALYKITE IKI TRISDEŠIMT (30) DIENŲ NUO ISTALIAVIMO DATOS . Tai užtikrins tinkamą plėvelės prisiklijavimą ir kraštų sandarumą. Nelieskite plėvelių kraštų.
  • Priežiūra po 30 dienų: Plėvelei prižiūrėti tiks visos langų plovimo priemonės, kuriose nėra abrazyvinių medžiagų ir amoniako tirpalo taip pat valymui naudokite švelnų mikropluošto (microfiber) audinį. NENAUDOKITE ŠEPEČIŲ IR KITŲ MEDŽIAGŲ KURIOS GALI SUBRAIŽYTI PAVIRŠIŲ.
  • DĖMESIO! NENAUDOKITE AMONIAKO AR ACTO TURINČIŲ VALYMO PRIEMONIŲ. Kai kurie popieriniai rankšluosčiai yra pakankamai šiurkštūs, kad subraižytų plėvelę. Pakartotinis netinkamų valymo priemonių ir (arba) skysčių panaudojimas pakenks plėvelės išvaizdai.
  • NEKLIJUOKITE JOKIŲ LIPNIŲ JUOSTŲ, LENTELIŲ AR ŽENKLŲ ANT PLĖVELĖS PAVIRŠIAUS !
  • Naudokite tik švarų vandenį.

Ant plėvelės kartais atsiranda neskaidrumų ir dėmių. Tai normalu ir ilgainiui praeina. Visai išdžiūvusi plėvelė lygiai ir stipriai prisiklijuos prie stiklo maždaug per trisdešimt dienų priklausomai nuo oro sąlygų.

Apžiūra vykdoma 2 m atstumu iki 45 laipsnių kampu  užklijuoto paviršiaus  atžvilgiu. Kadangi tik steriliomis sąlygomis įmanomas plėvelės užklijavimas be dulkelių , įprastinėmis sąlygomis galimas nedidelis dulkelių kiekis tarp stiklo ir plėvelės.

Dėl pagalbos konkrečiais klausimais, susijusiais su SOLAR SCREEN  produktais, kreipkitės į mus:

AUBRĖTĖ, UAB

Registracijos adresas (korespondencijai) / Registration address (for correspondence): Krokuvos g. 1-11, Vilnius, LT-09315 Lietuva

Biuras / Office:  Didžioji 18, WORKLAND,  Vilnius LT-01128 Lietuva

Salonas / Showroom: Lukiškių g. 5-103, VC MULIENA, LT-01108 Vilnius.

Tel.:+370 678 462 45

El.p.: info@aubrete.lt