TERMALINĖS IZOLIACIJOS STIKLŲ PLĖVELĖS

Šiandien energijos taupymas, izoliacija ir CO2 išmetimo mažinimas yra svarbesni nei bet kada. Šie klausimai yra visų šalių darbotvarkėje. 
Naudojant infraraudonųjų spindulių kamerą SOLAR SCREEN pavyko nustatyti šilumos nuostolių lygį esant stiklo paviršiams. Remiantis šiais eksperimentais, mes taip pat nustatėme reikšmingas plėvelinių žaliuzių ir paprastų plėvelių izoliacinias savybes, ypač SOLAR 65 C ir 80 C. Pastarosios yra sudarytos iš daug metalinių dalelių (kad šiluma būtų atvaizduojama atgal į patalpą) ir nėra veikiamos šalto išorinio stiklo.

SOLAR 40 C

Izoliojanti Solar 40 C plėvelė sumažina šilumos pertekliaus kiekį, kuris įsiskverbia per langus vasarą ir taip pat riboja šilumos praradimą iš patalpų žiemą. Plėvelės įsigyjimo ir montavimo kaina greitai atsiperka taupant šildymui ir oro kondicionavimui.

PARSISIŲSKITE VISĄ PILNĄ INFORMACIJĄ PDF FORMATU ČIA

SOLAR 65 C

Izoliojanti Solar 65 C plėvelė sumažina šilumos pertekliaus kiekį, kuris įsiskverbia per langus vasarą ir taip pat riboja šilumos praradimą iš patalpų žiemą. Plėvelės įsigyjimo ir montavimo kaina greitai atsiperka taupant šildymui ir oro kondicionavimui.

PARSISIŲSKITE VISĄ PILNĄ INFORMACIJĄ PDF FORMATU ČIA

SOLAR 80 C

Izoliojanti Solar 80 C plėvelė sumažina šilumos pertekliaus kiekį, kuris įsiskverbia per langus vasarą ir taip pat riboja šilumos praradimą iš patalpų žiemą. Plėvelės įsigyjimo ir montavimo kaina greitai atsiperka taupant šildymui ir oro kondicionavimui.

PARSISIŲSKITE VISĄ PILNĄ INFORMACIJĄ PDF FORMATU ČIA