APSAUGANČIOS STIKLŲ PLĖVELĖS

Namuose, darbe arba viešose vietose vandalizmo aktai gali paversti stiklą tūkstančių aštrių potencialiai pavojingų šukių, skrendančių į visas puses. SOLAR SCREEN® apsaugančios plievelės gali būti naudojamos bet kuriame stiklianiame paviršiuje ir suteikti apsaugą visą parą daugybei ateinančių metų, kuri nereikalauja priežiūros. Panaudota ant paprasto stiklo paviršiaus, mūsų permatomos ir tamsintos apsaugos plėvelės saugiai susijungia su paviršiumi ir paverčia jį aukšto atsparumo apsauginiu stiklu.

SKAIDRIOS

Turint papildomą storį ir specialų sustiprintą lipnų sluoksnį, skaidrios apsaugės plėvelės skirtos vidiniam ir išoriniam naudojimui. Jos užtikrina veiksmingą apsaugą nuo stiklo dužių ir kitų žalos rūšių.

 

COMBINATION

2 in 1 Apsauginių SOLAR SCREEN®plėvelų junginys siūlo aukšto efektyvumo, elegancijos ir apsaugančių savybių junginį visiems jūsų langams.

 

SPECIAL

Specialiai sukurtos suteikti ypač aukštą apsaugos lygį langams ir veidrodžiams, Specialios Apsauginės SOLAR SCREEN® plėvelės yra idealus pasirinkimas tokioms patalpoms, kaip sporto salės arba šokių studijos.

 

ANTI-FOG

Savo savybių dėka, nerasojančios plėvelės dažniausiai naudojamos ant parduotuvių vitrinų, vonios kambariuose, sporto salėse arba baseinuose. Plėvelės padeda išvengti paviršių rasojimo patalpose, kur yra temperatūrų skirtumai.

 

 

ANTI-CARJACKING

Nutikus vagystei daugybė stiklo šukių skrėja automobilio salone, kai stiklas yra sudaužtas iš išorės. Arba iš keleivio pusės, kai vogiamas rankinukas arba iš vairuotojo pusės, kai norima užgrobti patš automobilį.

ANTI-GRAFFITI

Stiklo paviršių priežiūra privačiose ir viešosiose vietose, kur dažnai įvyksta vandalizmo aktai, greitai gali tapti itin svariu išlaidų šaltiniu. Specialios SOLAR SCREEN® Anti-Graffiti plėvelės yra jūsų sajungininkas užtikrinant nebrangų ir veiksmingą apsaugos būdą.